Systemwater Su Arıtma Sistemleri

Systemwater Su Arıtma Sistemleri

Bahçelievler Mahallesi, Nujin Caddesi, Uğurlar Apartman; No:7 Merkez, Şırnak
Cep Onaylı
Online
Gold
Mesaj Gönder
Systemwater Su Arıtma Sistemleri
Orhan Ürün
Bahçelievler Mahallesi, Nujin Caddesi, Uğurlar Apartman; No:7
Merkez , Şırnak
İş Alanları

Su Arıtma

Doğal - Sağlıklı - Ekonomik

Systemwater Su Arıtma Sistemleri Hakkında

Suyun doğal kaynağından çeşmeye kadar geçirdiği yolculuk farklıdır.  Su, çeşmeye gelene kadar dereler şeklinde yüzey sularına dönüşür. Ve bu esnada bu sular yüzeyden bulaşan mikrop, virus, parazit, tarım ilaç kalıntıları ve ağır metaller gibi suyun temizliğini bozan maddeleri de toplayarak baraj ve havzalara taşır. Burada toplanan sular bilinen klorlama, filtreleme ve dezenfekte işlemlerinden geçirilir, su şebeke boruları ile musluklarımıza gelir.   Bu dezenfekte işlemi esnasında kullanılan klorun da sağlığımız açısından olumsuz etkili olduğunu gösteren çalışmalar bulunur.

Beraberinde binalara suyu getiren dış şebeke boruları,  binaların içindeki şebeke boruları ve binaların su depolarındaki toprak, pas, kir, parazit, mikrop, virüs gibi yabancı maddeler de suyumuza bulaşmış olabilir.   Bu etkenlerin hepsi ve dezenfekte amacı ile kullanılan klor suyumuzun lezzetine ve kokusuna da yansır.

EN İYİ SU HANGİSİ?

Su yaşam kaynağımız. Vücudumuzun fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için de en çok ihtiyacımız olan ve de en çok tükettiğimiz şey su. Yani iyi su tüketmeme lüksüne sahip değiliz.

Maalesef temiz ve sağlıklı suya ulaşmak adına aslında bir çok zararlı maddeye maruz kalabiliyoruz. Temiz ve sağlıklı suya ulaşmak için çoğunlukla kullanılan yöntemler her zaman sandığımız kadar sağlıklı veya güvenilir olmayabiliyor.

Systemwater ile doğal, sağlıklı ve ekonomik sulara kavuşun...

Systemwater.net adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. Nuhdiyari.com | 2018