Silkcoat - Beyhan Ticaret

Silkcoat - Beyhan Ticaret

3. Cad. No : 5/b Silopi, Şırnak
Cep Onaylı
Online
Gold
Mesaj Gönder
İş Alanları

İnşaat Firmaları

Müşterilirimizin Kullanımına Sunduğumuz Tüm Ürünlerin Çevre İle Dost, İnsan Sağlığına Zararsız Olması Hususundaki Anlayışımızı, Bundan Sonra Üreteceğimiz Ürün Ve Hizmetlerde De Aynı Hassasiyetle Sürdürüyoruz.

Silkcoat - Beyhan Ticaret Hakkında

Silkcoat Boya’nın kalite prensip ve esasları; imalatını yaptığı tüm ürün gruplarında tasarımdan itibaren kullanım aşamasına kadarki süreçte müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak, ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürün üreterek müşterilerine sunmaktır.

Bu bağlamda, şirketimizin sürekli gelişen ve değişen global pazarda kalite kültürü, sürekli ürün gelişimi, iyileştirilmesi ve yaratıcı düşüncede müşterilerinin beklediği üst düzey kalite anlayışı ile sektörde öncü ve lider olan firma karakteri anlayışına sahip olmaktır.

Silkcoat Boya’da kalite, üretim öncesi, üretim ve üretim sonrası müşterinin kullanımı aşamasında da devam eder. Bu prensip tüm Silkcoat Boya çalışanlarının düsturudur.

Firmamızın kalite felsefesi; firmanın genel felsefesi ile örtüşmekte, yasalara, ticari etiğe, ahlaki kurallara, müşteri memnuniyetine ve müşterilerin bilinçlenme esasına, tüm çalışanların ve müşterilerin aidiyet duygusuyla, çevre ve doğaya saygılı, her zaman kaliteli ürünler sunmayı hedefleyen ve ihtiyaçlara uygun bir firma olarak varlığını sürdürmektedir.

Firmamız bu esaslarda ürün üretirken gelişen teknolojilerin en ileri yeniliklerini kullanmanın ve ürünlerin denetimini yapmanın yanında yasal mevzuatın gereği olarak tüm kalite güvence sistemlerini uygulayarak müşterilerine kaliteli üretim yapmanın gururuyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Hizmetlerimiz;

  • Boya
  • Kartonpiyer
  • Duvar Kağıdı
  • Alçı - Alçıpan
  • Dış Kaplama
  • Dekorasyon Anahtar Teslim

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!