Sancar Lojistik

Sancar Lojistik

Cumhuriyet Mah. İpekyolu Üzeri Kizir Mevkii No:1 Silopi, Şırnak
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
''sancar Lojistik'' Güven Taşır!..

Sancar Lojistik Hakkında

SANCAR LOJİSTİK, 2008 yılında ulusal ve uluslararası nakliyat hizmetini vermek amacıyla Silopi’de kurulmuştur. Daha sonra Haziran 2011 yılında Mersin’de şirketimizin ticari merkez odaklı Şube’si kurulmuştur.  

Şirketimizin zamanla kapasitesinin  artırılması sonucu Ocak 2015 itibariyle 150 adet modern nakliye filosu ve organize yapısı ulusal ve uluslararası taşımacılıkta da pek çok üreticinin iç ve dış Pazar bölgeleriyle olan bağının kuvvetlenmesine aracı olmaktadır.

Kısa zamanda deneyimli,  güvenilir ve yenilikçi yapısının sağladığı iş hacmi ile Türkiye'den Irak’a karayolu taşımacılığında öncü ve saygın bir kuruluş olmayı başarmıştır.

Şirketimiz, Türkiye’den Irak’a nokta adrese teslim her türlü yük için sigortalı karayolu taşımacılığı hizmeti vermektedir.   

Şirketimiz,  karayolu taşımacılığı yanında başta ırak ve komşu ülkeler olmak üzere; dünyanın birçok ülkesine ihracat’ ta yapmakta olup dış Pazar payını artırmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz:

Müşterimizin ticari sırlarını koruyarak hizmet kalitesinden ödün vermeyerek yolumuza devam etmektir.

Kalite Politikamız:

Kalite politikamızın özünü dürüstlük ve işbirliği oluşturmaktadır.

Hizmet ilkelerimiz:

SANCAR LOJİSTİK  olarak;  modern araçlarla ve işine karşı sorumlu personeli ile her türlü malın sigortalı olarak karayolu taşımacılık hizmetini zamanında yerine getirmeyi ilkemiz olarak benimsiyoruz.

Müşterilerinin güvenine layık olmak için çalışan firmamız, her türlü iklim ve yol koşulunda müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Hizmet İlkelerimiz:

SANCAR LOJİSTİK olarak;  modern araçlarla ve işine karşı sorumlu personeli ile her türlü malın sigortalı olarak karayolu taşımacılık hizmetini zamanında yerine getirmeyi ilkemiz olarak benimsiyoruz.

Müşterilerinin güvenine layık olmak için çalışan firmamız, her türlü iklim ve yol koşulunda müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

SANCAR LOJİSTİK olarak; hizmet verdiğimiz sektörlerde gerekli tüm yasal belgelere sahip durumdayız.

Hizmetlerimiz;

  • Karayolu Taşımacılığı
  • İhracat - İthalat
  • Irak'a Taşımacılık Hizmeti
  • Sigortalı Taşımacılık
  • Gümrükleme
  • Tanker Dorse Araçlar
  • Damperli Uzun Araçlar
  • Kapalı Kasa Araçlar

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. Nuhdiyari.com | 2018