Mardin Dilmenler Seyehat

Mardin Dilmenler Seyehat

Silopi Otogar Silopi, Şırnak
Cep Onaylı
Online
Gold
Mesaj Gönder
Karşılıklı Saygı Ve Güven Ortamı Oluşturarak Topluma Yol Gösteren Örnek Bir Aileyiz...

Mardin Dilmenler Seyehat Hakkında

BİZ BİR AİLEYİZ
Karşılıklı Saygı ve Güven Ortamı Oluşturarak Topluma Yol Gösterici Örnek Olmalıyız...
"İYİ HİZMET, İYİ EKİPLE SAĞLANIR” yönetim sistemini benimseyen insan kaynağı uygulamalarımızda “ÖNCE İNSAN” ilkesi ile çalışıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Otobüs’lerde yer alan koltuk arkası dokunmatik ekranlarda emsal uygulamalardan çok farklı olarak USB girişi olanağı ile kendi flash belleğinizden dilediğiniz film, fotoğraf, müzik gibi dökümanlarınızı seyahatiniz esnasında kullanabilir; izlediğiniz filmleri duraklatabilir, ileri - geri alabilir, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Filomuzdaki tüm araçlarda da mevcut olan kesintisiz mobil hızlı internet bağlantısı ve cep telefonu kullanma özgürlüğünü Otobüs’lerde de yaşayabilirsiniz.

HİZMET KALİTEMİZ
Otobüslerimizde, her koltuk arkasında dokunmatik ekranı bulunan otobüslerdir. Otobüs ile konforlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirirken koltuk arkası dokunmatik ekranlarda 50’ye yakın film, 44 ayrı müzik kategorisinde 4000 şarkı, uydu tv yayınları ve bilgisayar oyunları yolculuğunuz sürecince sizleri bekliyor.

HEDEFLERİMİZ
Bizler Mardin Dilmenler çalışanları olarak "Kalite'nin Hiç Bitmeyen Yolculuk" olduğu bilinci ile araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Önce İnsan, sonra Kalite, sonuçta Başarı düşüncesiyle, hareket etmekte olan Mardin Seyahat ve tüm çalışanları, İnsana Saygılı tavır ve davranışları ile ait olduğu gruba ve topluma örnek teşkil etmektedir.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti.

MİSYONUMUZ
Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Yorumlar

  • 5/5

    Harika

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. Nuhdiyari.com | 2018