İşmar Alışveriş Merkezi

İşmar Alışveriş Merkezi

Cizre, Şırnak
Online
Gold
Mesaj Gönder
İş Alanları

Süper Marketler

Alışverişte Cizre'de Çığır Açan Market !

İşmar Alışveriş Merkezi Hakkında

   Müşterilerimiz İŞMARda ne bulacak?

   Tüketicimiz, İŞMAR marketlerinde kategorisinin lideri markaları bulacak. Markalı ürünlerin yanında bazı lider markalar İŞMARa özel ambalaj ve gramajlı ürünler üretecek. Üstelik bu ürünleri uygun koşullarla satın alma imkanına kavuşacaklar.

   Taze ürün gruplarına odaklanacağız. Meyve – sebzede önceliğimiz kalite ve rekabetçi fiyatlar olacak. Beyaz ve kırmızı ette iddialı bir reyon oluşturduk. Zengin şarküteri çeşitleriyle de tercih noktası olacağız. En önemlisi raflara koyduğumuz ürünlerimizi tarlaya ve üretim yerine kadar takip edeceğiz. Tüm ürünler İŞMAR kalite çemberinden geçerek raflara geliyor. Ürünler 4 bin farklı parametreye göre kontrol ediliyor. Sürekli iyileşme için bize gelen müşterilerimizin yorumlarını alıyor ve değerlendiriyoruz.

   İŞMARda düzgün raflar, pırıl pırıl tezgahlar, mükemmel ışıklandırılmış mekanlar göreceksiniz. Çünkü tüketici de değişti. Artık gelişigüzel düzenlenmiş marketler istemiyor. Günlük alışveriş istiyor, markalı ürün istiyor, zaman tasarrufu istiyor, fiyat hassasiyeti olan ürün gruplarında özel ürünler istiyor. Dönemsel aksiyon ve promosyon olanakları, kolay alışveriş sağlayan market atmosferi istiyor. Yeni dönemde tüketicilerimizin markalı ürün ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıktık ve bölgede olmayan bir konsept oluşturduk.

ŞUBELERİMİZ:

İşmar Çarşı    : Şah Mah. Sanayi Cad. No:5

İşmar Gurme  : Kale Mah. Orhan Doğan Cad. No:96

İşmar Dörtyol  : Cudi Mah, Nusaybin Cad. No:9

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER