HEKMAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

Hekman Sigorta Aracılık Hizmetleri

Dicle Mah. İpekyolu Cad. Dicle Apt. No:63/a Silopi, Şırnak
Cep Onaylı
Online
Gold
Mesaj Gönder
İş Alanları

Sigorta Firmaları

04.2011 Yılından Bu Yana Otomobil Sigortaları, İşyeri Sigortası, İnşaat All Risk Sigortası, Tüm Ev Sigortası, Sorumluluk Sigortası Ve Seyahat Sigortası Branşlarında Hizmet Vermektedir.

Hekman Sigorta Aracılık Hizmetleri Hakkında

Hekman Sigorta 

Hekman Sigorta Aracılık Hizmetleri, Hacı Toloğ tarafından 2010 yılında kurulmuştur. 04.2011 yılından bu yana Otomobil Sigortaları, İşyeri Sigortası, İnşaat All Risk Sigortası, Tüm Ev Sigortası, Sorumluluk Sigortası ve Seyahat Sigortası branşlarında hizmet vermektedir. Hacı Toloğ, Dicle Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2006 yılında mezun oldu. 2010 yılında Hekman bünyesinde sigortacılık kariyerine adım attı. Hekman Sigorta Aracılık Hizmetleri, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 2 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır. Hekman Sigorta Aracılık Hizmetleri Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

Şırnak ilinin Silopi ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar sigorta hizmetleri hakkında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Hekman Sigortagüler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Silopi ilçesinde bulunan Allianz Sigorta acentesi Hekman Sigortaya bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-20:00
Cumartesi 08:00-20:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. Nuhdiyari.com | 2018