Gazi Çiğköfte

Gazi Çiğköfte

Konak Cad. Ziraat Bankası Yanı No : 10 Silopi, Şırnak
Cep Onaylı
Online
Gold
Mesaj Gönder
Gazi Çiğköfte
Konak Cad. Ziraat Bankası Yanı No : 10
Silopi , Şırnak
İş Alanları

Çiğ Köfteci

En Harika Tat, Gazi'de...

Gazi Çiğköfte Hakkında

Gün geçmiyor ki, sektörde yeni bir marka daha tüketicilerin önüne çıkıyor. Bu durum haliyle tüketiciyi seçici olmaya sevk ediyor. İşte bu sırada enfes tadımız, hijyenik çalışma koşullarımız, sağlıklı ürünlerimiz ve katkısız halimiz ile 1986 yılından bu yana müşterilerimizin hem damaklarını şenlendiriyoruz hem de para verdikleri ürün ile mağdur olmalarını engelleyip, gönüllerinde yer ediniyoruz. 

Malatya’dan geçimini sağlamak için istanbul’a gelen Mahmut Usta, restoran işletmeciliğinden, yöresine has tadı ve kıvamı ile o dönemler seyyar arabalarda satılan çiğ köfteyi müşterilerine tattırır, ve çok fazla beğeni alır bununla birlikte 2000’li yıllara doğru sektörde çiğ köfte üzerine dükkan açan ilklerden biri olur, hatta müşterinin damak zevkine göre acılı ve acısız çiğ köfteyi bir arada sunan ilk çiğ köftecidir. 

Gazi Çiğ köfte olarak 1000 m2 kapalı alanda, 30 adet personelimiz ve Türkiye geneli 100’ün üzerinde şubemiz ile siz değerli müşterilerimize her zaman sağlıklı ve yenilebilir bir çiğ köfteyi otuz yılı aşkındır hiç bozmadan ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz…


Kaliteli Hizmet     - Aranılan Lezzet

Sağlıklı Çiğ Köfte - Nefis Çiğ Köftemiz

Güvenilir Marka    - Hijyene Uygun

Lezzetli Çiğ Köfte  - Özel formüllü

2. Şubemiz;

2. Cad. Profilo Yanı Silopi

Yorumlar

  • 1/5

    .

  • 1/5

    .

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER