FRT Rent A Car

Frt Rent A Car

Şah Mah. Orhan Doğan Cad. Kadooğlu Petrol İçi Cizre, Şırnak
Cep Onaylı
Online
Gold
Mesaj Gönder
Frt Rent A Car
Şah Mah. Orhan Doğan Cad. Kadooğlu Petrol İçi
Cizre , Şırnak
Cizre'de Frt Rent A Car Oto Kiralama Olarak Bizler,siz Değerli Müşterilerimize En İyi Konforlu Hizmet Sağlamak İçin Çabalıyoruz.en İyi Hizmet İçin Biz Cizrenin En Seçkin Oto Kiralama Firması Olarak Lüks Araçlarımız İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz.herşey De

Frt Rent A Car Hakkında

ŞIRNAK Firmaları arasında dürüst çalışma politikasıyla lider konumda olan firmamız CİZRE DE araç kiralama ihtiyaçlarınızda siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Firmamız, bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmetleri vermektedir. Firmamızın tüm araçları son model olup her kiralamadan sonra temizlenerek yeni müşteriye teslim edilmektedir. Gönül rahatlığıyla araba kiralama yapabileceğiniz firma olan FRTRent a Car sektöründe lider konumdadır. FRTRent a Car olarak 2015-2016-2017 model araçları ile sizlere hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Kiraladığınız araçlar ile hiçbir problem yaşamamanız için araçlarımızın tamamında %100 Rent a Car kaskosu bulunmaktadır. Bu sayede yapmış olduğunuz seyahatlerinizi güven içerisinde tamamlayabilirsiniz. 7/24 yol yardım ile full kaskoyla bizimle güvendesiniz. Ayrıca araç filosuyla farklı model ve markada araçları ile sizlerin hizmetindedir. Bizim en büyük ilkemiz sizin aileniz ve kendi işlerinizin kusursuz rahat ve en ufak sorun yaşamadan rahat etmenizdir. FRT Rent a Car Müşteri İlişkileri departmanı olarak siz müşterilerimizin, şirketimiz ve kiralama servisimizle ilgili her türlü talep ve beklentilerini yazılı olarak takip eder ve çözümleriz. Müşteri talep formuna işlenmiş talep ve beklentilerinizin belirlenen sürede sonuçlanması için gerekli takibi yapar ve süreç boyunca sizleri konuyla ilgili bilgilendiririz. Ayrıca, Müşteri İlişkileri Departmanı olarak yaptığımız düzenli anketlerle müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmeti mükemmelleştirmenin yollarını ararız. Müşteri İlişkileri olarak amacımız sizlerden gelen şikayetleri çözmek değil, “Mutlak Müşteri Memnuniyetini” gerçekleştirerek sizlerden hiç şikayet gelmemiştir.

Yorumlar

  • 5/5

    Frt rentacar güvenilir bi rentacar konforun en iyisi hizmeti vermekteler.

  • 5/5

    FRT ARAÇ KİRALAMA DAN daha önce araç kiraladık çok sağlam dürüst insanlar herkese gönül rahatıyla tavsiye ederim FIRAT VE FURKAN kardeşlere teşekkürlerimi sunarım.

  • 5/5

    Frt araç kiralama kaliteli hizmetin tek adresi

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!