Fokus Su Arıtma sistemleri

Fokus Su Arıtma Sistemleri

Cudi Mah. 203. Sok. No:21 Silopi, Şırnak
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Fokus Su Arıtma Sistemleri
İrfan Çalışlar
Cudi Mah. 203. Sok. No:21
Silopi , Şırnak
İş Alanları

Su Arıtma

Fokus Water Su Arıtma Ailesi Olarak Teknolojiye Ve İnsana Yönelik Yatırımlarımızı Sürekli Olarak Arttırmaya Ve Su Arıtma Sektörünün Gelişiminde Öncü Rol Oynamaya Devam Etmekteyiz.

Fokus Su Arıtma Sistemleri Hakkında

Bizi Tanıyın

12 yılı aşkın bir süredir su arıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamız, deneyimli yöneticileri, uzman mühendis kadrosu, imalat ve teknik servis ekibi ile sayısız projelere imza atmaktadır. 

Kurulduğu ilk günden itibaren hizmet ve üretimde kalitenin, müşteri memnuniyetini de beraberinde getirdiğine inanan firmamız benimsediği bu anlayışla sektöründe lider olma yolunda ilerlemektedir. 

Tüm çalışanlarımızın katılımı doğrultusunda sürekli gelişim ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedefleyen ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız içme-kullanma suyu, deniz suyu ve atık su arıtımı, proses suyu ve saf su üretimi, havuz ekipmanları ve kimyasalları satışı, paslanmaz ürün imalatı, proje ve mühendislik, taahhüt, ithalat-ihracat, danışmanlık, toptan ve perakende satış, montaj ve teknik servis hizmetlerini başarıyla yürütmektedir. 

Şirketimiz,fokus water markalı ürünlerin Türkiye ve yurt dışındaki her türlü satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Yurt içinde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Türkiye genelinde bayi ağını hızla genişleten Fokus water Su Arıtma, 2008 yılında Ankara Bölge Ofisini hizmete açmıştır. Bunun yanı sıra yurt dışında da Rusya, Azerbaycan, Irak, Romanya, Kazakistan, Kırgızistan, Arnavutluk gibi pek çok ülkeye sistem satışları,montaj,devreye alma hizmetleri ve satış sonrası yedek parça ve ekipman desteği sağlamaktadır. 

Kaliteli ve zengin ürün portföyü bulunan firmamız, müşterilerimize satış ve satış sonrası hizmetleri verecek şekilde teknik donanıma sahiptir. Satışını gerçekleştirdiğimiz fokus water markalı ürünlerin tamamı, kalitesi ve teknik yeterliliği ile firmamızın garanti güvencesi altındadır. 

Firmamız kaliteye verdiği önemi ve başarılı çalışmalarını, almış olduğu ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Belgesi, Kapasite Raporu ve İmalatta Yeterlilik Belgesi, 2009 yılında almış olduğu CE, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik ve TSE Garanti Belgeleri ile belgelendirmiştir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kaliteden taviz vermeme ilkesini devam ettirerek, koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürmekte kararlıdır. 

Ayrıca 15 yıllık deneyim ile;

İhlas Su Arıtma Yetkili Satıcı ve Servisi hizmetimizde bulunmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. Nuhdiyari.com | 2018