ERZAN TİCARET - KİLİM

Erzan Ticaret - Kilim

Yeşiltepe Mah. 3. Cad. No:22/a Silopi, Şırnak
Cep Onaylı
Online
Gold
Mesaj Gönder
İş Alanları

Mobilyacılar

Yaşam Stilini Detaylara, Konforunu Tarza Dönüştürmek İsteyenlere Bir Kilim Yeter.

Erzan Ticaret - Kilim Hakkında

Kilim

Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesinde, 1976 yılında usta ellerle attığımız temel sayesinde, bugün Kilim’ in başarı hikayesini yazıyoruz.

Biz, tamamen yerli kaynaklardan aldığımız güçle büyük bir entegre tesise dönüşerek Türkiye’de mobilya üretiyor ve hizmet sunuyoruz.

Evrensel standartlara uygun, dünya genelinde, her yaşam alanına sevgiyle “Bir KİLİM” üretme vizyonumuzla istikrarlı bir şekilde büyüyerek, ülkenin lider mobilya üreticileri arasındaki yerimizi çoktan aldık bile...

Ama biz yerimizde durmuyor ve kurduğumuz tesislerle, müşterilerimize daha yeni ve geniş yelpazede ürün sunma kapasitemizi artırmaya devam ediyoruz.

Yüksek teknoloji ile donatılmış makine ve ekipmanlarımızla yatak odasından, genç odasına, yemek odasından plazma ünitelerine kadar kaliteli ve yenilikçi üretime devam ediyoruz. 

Günümüzün, hatta ömrümüzün üçte birini geçirdiğimiz yatağın ne kadar büyük bir önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Her türlü vücut yapısına uygun çok çeşitli ürün portföyümüzle müşterilerimize hizmet veriyoruz. 

Geniş üretim alanına ve yüksek üretim kapasitesine sahip döşemeli grup tesislerimizde; koltuk takımından kanepeye, köşe takımından oturma odası takımlarına kadar çeşit çeşit her zevke hitap edecek ürünlerle hizmet veriyoruz. 

Firmamızın kimya alanındaki tesisi olan Yay-Sün 2004 yılından bu yana koltuk, kanepe ve yatak başta olmak üzere farklı sektörlere hizmet veriyor. Geniş üretim kapasitesi ile Türkiye’nin ilk 5 sünger üreticileri arasında yer alan Yay-Sün son teknolojilerle uluslararası kalite standartlarına uygun olarak faaliyet gösteriyor. 

Her alanda teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve yeni inovatif yaklaşımla sürekli Ar-Ge çalışmaları yapıyoruz. 

Türkiye genelinde ve Dünyanın birçok ülkesinde yaygın satış ve hizmet ağı ile sadece ülkemizin değil, dünyanın dört bir yanına ulaşabiliyoruz. 

Kilim olarak çalışmalarımızı EFQM mükemmelik modeli çerçevesinde yürüterek milyonlarca müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. 

Kilim kurumsal alt yapımızı ve modern üretim tesis faaliyetlerimizi, yüksek kalite standartlarında, en ileri teknolojilerin yanı sıra yenilikçi uygulamalarla her geçen gün geliştiriyoruz. 

KİLİM Güvenilirliği anlayışıyla; toplumsal olarak hukuka ve çevreye saygılı kurumsal bir kültür ile iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenilen, çalışanlarımıza adil bir çalışma ortamı sağlayan, müşterilerimize; her yönüyle güvenecekleri ürün ve hizmetleri sunan markayız. 

Bu başarı hikâyesini yaşamamızda ve sürdürmemizde emeği olan KİLİM Sinerji yaklaşımıyla katkı sağlayan, işine sadık, enerjik, son derece profesyonel çalışanlardan oluşan her bir departmanımız, iş ve çözüm ortaklarımızla “mutlu Kilim Ailesi” oluşturarak, markamızın gücüne güç katıyoruz.Bu başarı hikâyesini yaşamamızda ve sürdürmemizde emeği olan KİLİM Sinerji yaklaşımıyla katkı sağlayan, işine sadık, enerjik, son derece profesyonel çalışanlardan oluşan her bir departmanımız, iş ve çözüm ortaklarımızla “mutlu Kilim Ailesi” oluşturarak, markamızın gücüne güç katıyoruz. 

Yaşam stilini detaylara, konforunu tarza dönüştürmek isteyenlere Bir Kilim Yeter. 

Bu gurur da bize yeter.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. Nuhdiyari.com | 2018