Erbay Gıda

Erbay Gıda

Konak Mahallesi Silopi Yolu Üzeri No:140 Cizre, Şırnak
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İş Alanları

Gıda

Coca-Cola, 1915 Yılında Geliştirilen Ambalajıyla, Dünyanın İlk Patentli Ambalajına Sahip Olarak Bir İlke İmza Attı. Coca-Cola, Her Gün 200’Den Fazla Ülkede, Milyonlarca Kişi Tarafından Tercih Ediliyor.

Erbay Gıda Hakkında

Coca Cola ile ilgili merak ettiğiniz herşey için tıklayınız... 

131 yıldır ürünlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Coca-Cola Şirketi olarak, 200'ü aşkın ülkede, 3.800'den fazla ürün çeşidimizle dünyanın en büyük alkolsüz içecek şirketiyiz. Merkezi Atlanta'da bulunan şirketimizin başkanlığını ve CEO'luğunu Muhtar Kent yürütüyor.

Başarımız, sürekliliğimiz.

Şirketimizin portföyünde, başta dünyanın en değerli ve en tanınan markalarından Coca-Cola olmak üzere, 19’u azaltılmış, düşük veya sıfır kalorili seçenekleri bulunan ve değeri 1 milyar doların üzerinde 21 adet marka yer almaktadır. Milyar dolarlık markalarımız arasında, Coca-Cola light, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Dasani, Vitaminwater, Powerade, Minute Maid, Simply, Dal Valle, Georgia ve Gold Peak de bulunmaktadır. 700.000’i aşkın sistem çalışanımız ile 500'den fazla markayı tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Lideri olduğumuz gazlı içecekler, meyve suları, meyveli içecekler, hazır içimlik çay ve kahve kategorilerinde her gün yaklaşık 1.9 milyar bardak alkolsüz içeceği tüm dünyanın beğenisine sunuyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz her ülkede, sürdürülebilirliği sağlamak, çevreyi ve doğal kaynakları korumak için projeler gerçekleştiriyor, hizmet verdiğimiz ülkelerdeki ekonomik büyümeye katkı sağlayacak girişimlerde bulunuyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. Nuhdiyari.com | 2018