Enfesya

Enfesya

Dicle Mah. İpekyolu Üzeri No:73 Silopi, Şırnak
Cep Onaylı
Online
Gold
Mesaj Gönder
İş Alanları

Cafeler

İyi Ve Eğlenceli Vakit Geçirmeniz İçin Tasarlanmış Ülkemiz Her Zaman İçin Son Trendlere Göre Dekore Ediyor, Kendine Yenilikler Katıyor, Farklı Dönemlerde De Eğlence Hizmetleri Sunuyoruz.

Enfesya Hakkında

Enfesya

Enfesya aradığınız lezzetleri en iyi hizmetle sizi sunmayı amaçlayan, 2017 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir lezzet ülkesidir. İspanya’dan sonra gelir, Romanya’ya uzak düşer. Hepsi alanında eğitimli ve uzman Enfesya halkı (personellerimiz) ile sunumdan, lezzete istediğiniz kaliteli hizmeti vermek için sürekli kendimizi geliştirerek dinamik yapımızı hiçbir zaman bozmuyor ve işimizi ilk günkü heyecanla yapıyoruz.

İyi ve eğlenceli vakit geçirmeniz için tasarlanmış leziz ülkemize her zaman için son trendlere göre dekore yapıyor, yenilikler katıyor, farklı dönemlerde de eğlence hizmetleri getiriyoruz. Bunun yanında en kaliteli ürünleri titizlikle kullanarak sağlıktan ve temizlikten asla ödün vermiyoruz. Sizleri de nu enfes ülkenin vatandaşı olmaya davet ediyoruz.

ENFESYA NEDİR ? 

Enfesya; içinde bulunan halkının kendini lezzet ve hizmete adamış olan bir ülkedir. İspanya’dan sonra gelir, Romanya’ya uzak düşer. Toplam nüfusu sürekli değişkenlik göstermektedir. Bunun nedeni ise; Ülkeye uğrayan misafirlerin çoğu kendini oranın vatandaşı olarak görür çünkü Enfesya halkı onlara çok samimi ve içten davranır.

Enfesya halkının bir diğer özelliği ise lezzetli yiyecek ve içecek konusunda uzman olmalarıdır. Ülkede başlıca geçim kaynağı sıcak, soğuk içecek ve yemek çeşitleridir. Enfes lezzetleri ile ünlü Enfesya ülkesinde turizm de gelişmiştir.

En önemli turizm bölgeleri arasında Pizza kulesi, Cappuccino Dağı, Frappe Antik Kenti ve Ada Çayı yer almaktadır.

Yorumlar

  • 5/5

    Gerçekten yemekler mükemmel,eşim ve ben çok memnunuz güler yüzlü çalışanlarıyla tanışmanızı isterim pişman olmazsınız tatlıdan,tuzluya herkes damak zevkine uygun yiyecek bulabilir.Teşekkürler ellerinize sağlık ❤️

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-23:00
Cumartesi 07:00-23:00
Pazar 07:00-23:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. Nuhdiyari.com | 2018